Çeyrek asırdır Denizli’de et sektöründe hizmet veren Bozabalar Et, ‘’İşimiz et, görevimiz lezzet’’ sloganıyla çıktığı yolda ilk günkü azim ve kararlılığıyla ilerlemektedir.

Bozabalar Et, tamamı veteriner hekim kontrolünde ve hijyenik koşullar altında hazırlanan ürünlerini, toptan ve perakende satış mağazalarıyla siz değerli müşterilerine sunmaktadır.
Müşteri memnuniyetinin önemini 25 yıldır verdiği kaliteli hizmet ile gösteren Bozabalar Et; sektöründe Denizli’nin önde gelen lider kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Özellikle gelişen teknolojiyi takip eden ve çağın getirdikleri doğrultusunda yeniliklere açık olan Bozabalar Et, günümüz kasap kültürüne bambaşka bir bakış açısı kazandırmayı başarmıştır. İmalathanesinden satış mağazasına kadar tüm hizmet verdiği yerlerde alanında uzman, güler yüzlü çalışanları ve uygun çalışma koşullarıyla hizmet vermeye devam eden Bozabalar Et, başta Denizli’nin sonrasında ise Ege Bölgesinin en iyi kasabı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sahip olduğu yerel ve evrensel değerlere bağlı olup, azim ve tutkuyla çalışmalarına devam eden firma, gelecekte Bozabalar Et ismini ‘’İşimiz et, görevimiz lezzet’’ sloganıyla birlikte bölgesel ve ulusal bir marka haline getirmeyi amaçlamaktadır.